| Kenmerken | - Goed. |
|---|---|
| vervorming | Geen |
| Type garen | Mono |
| Dichtheid | 1.14 |
| Treksterkte | hoog |
| Type garen | van synthetische rubber |
|---|---|
| Kleur | Wit, zwart, op maat |
| Specificaties | 15D/1F |
| Gelijkheid | Glanz |
| Specificatie | 50D |
| Specificaties | 15D/1F |
|---|---|
| Specificatie | 50D |
| Type | Monofilamenten |
| Naam van het artikel | Acrylgarens |
| Type garen | van synthetische rubber |
| Geheugen | OEM-producten |
|---|---|
| Gebruik | Naaiwerk, borduurwerk, weefwerk, automobielindustrie |
| Toepassing | Industriële textiel, schoenen, huishoudelijke textiel |
| Kleur | Op verzoek |
| Verpakking | 80 g tot en met 2500 g |
| Logo's | Oem |
|---|---|
| Gebruik | Naaiwerk, borduurwerk, weefwerk, automobielindustrie |
| Toepassing | Industriële textiel, schoenen, huishoudelijke textiel |
| Kleur | op verzoek |
| Verpakking | 80 g tot en met 2500 g |
| Geheugen | OEM-producten |
|---|---|
| Gebruik | Naaiwerk, borduurwerk, weefwerk, automobielindustrie |
| Toepassing | Industriële textiel, schoenen, huishoudelijke textiel |
| Kleur | Op verzoek |
| Verpakking | 80 g tot en met 2500 g |
| Geheugen | OEM-producten |
|---|---|
| Gebruik | Naaiwerk, borduurwerk, weefwerk, automobielindustrie |
| Toepassing | Industriële textiel, schoenen, huishoudelijke textiel |
| Kleur | Op verzoek |
| Verpakking | 80 g tot en met 2500 g |
| Logo's | OEM-producten |
|---|---|
| Gebruik | Naaiwerk, borduurwerk, weefwerk, automobielindustrie |
| Toepassing | Industriële textiel, schoenen, huishoudelijke textiel |
| Kleur | Op verzoek |
| Verpakking | 80 g tot en met 2500 g |
| Geheugen | OEM-producten |
|---|---|
| Gebruik | Naaiwerk, borduurwerk, weefwerk, automobielindustrie |
| Toepassing | Industriële textiel, schoenen, huishoudelijke textiel |
| Kleur | Op verzoek |
| Verpakking | 80 g tot en met 2500 g |
| Geheugen | OEM-producten |
|---|---|
| Gebruik | Naaiwerk, borduurwerk, weefwerk, automobielindustrie |
| Toepassing | Industriële textiel, schoenen, huishoudelijke textiel |
| Kleur | Op verzoek |
| Verpakking | 80 g tot en met 2500 g |