| Materiaal | Polyamide 6/66 nylon6/66 PA6/66 |
|---|---|
| Garen tellen | 1 |
| Garentype | Gloeidraad |
| Formulier | Nylon6 harspellet |
| Cijfer | Spuitgieten |
| Materiaal | Garens van polyethyleen |
|---|---|
| Toepassing van garens | Socks, Wrap, Shoes upper, enz. |
| Certificering van garens | ISO9001, SGS, Enz. |
| Kleur van het garen | Wit, zwart, rood, blauw, groen, enz. |
| Kenmerk van het garen | Hoge sterkte |
| Materiaal | Garens van polyethyleen |
|---|---|
| Toepassing van garens | Socks, Wrap, Shoes upper, enz. |
| Certificering van garens | ISO9001, SGS, Enz. |
| Kleur van het garen | Wit, zwart, rood, blauw, groen, enz. |
| Kenmerk van het garen | Hoge sterkte |
| Materiaal | Garens van polyethyleen |
|---|---|
| Toepassing van garens | Socks, Wrap, Shoes upper, enz. |
| Certificering van garens | ISO9001, SGS, Enz. |
| Kleur van het garen | Wit, zwart, rood, blauw, groen, enz. |
| Kenmerk van het garen | Hoge sterkte |
| Materiaal | Garens van polyethyleen |
|---|---|
| Toepassing van garens | Socks, Wrap, Shoes upper, enz. |
| Certificering van garens | ISO9001, SGS, Enz. |
| Kleur van het garen | Wit, zwart, rood, blauw, groen, enz. |
| Kenmerk van het garen | Hoge sterkte |
| Materiaal | Garens van polyethyleen |
|---|---|
| Toepassing van garens | Socks, Wrap, Shoes upper, enz. |
| Certificering van garens | ISO9001, SGS, Enz. |
| Kleur van het garen | Wit, zwart, rood, blauw, groen, enz. |
| Kenmerk van het garen | Hoge sterkte |
| Logo | OEM |
|---|---|
| Gebruik | Naaiwerk, borduurwerk, weefwerk, automobielindustrie |
| Sollicitatie | Industriële textiel, schoenen, huishoudelijke textiel |
| kleur | Als verzoek |
| Verpakking | 80 g tot en met 2500 g |
| Sterkte | hoog |
|---|---|
| Dikte | Verzoek |
| Toepassing | Kledingversiering |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 30 g/m2 |
| Lange | 200 yards |
| Geheugen | OEM-producten |
|---|---|
| Gebruik | Naaiwerk, borduurwerk, weefwerk, automobielindustrie |
| Toepassing | Industriële textiel, schoenen, huishoudelijke textiel |
| Kleur | Op verzoek |
| Verpakking | 80 g tot en met 2500 g |
| Toepassing | extrudermachine |
|---|---|
| Ontvlambaarheid | niet-ontvlambaar |
| Diameter | 0.1 mm |
| Kenmerken | Versterkte koolstofvezel |
| Droog warmtevermindering | ≤ 8% ((180 °C/8min) |