| Materiaal | synthetische |
|---|---|
| Garen Verlenging | hoog |
| Verkleining van garens | Laag |
| Garensterkte | hoog |
| Textuur van garens | Glanz |
| Materiaal | 100% nylon |
|---|---|
| Garentype | Gloeidraad |
| Patroon | Ander |
| Stijl | Monofilament |
| Functie | Antibacterieel, sterk, vochtopvangend |
| Materiaal | 100% PVA |
|---|---|
| Garen tellen | 2F |
| Garentype | gesponnen |
| Patroon | Rauw |
| Functie | In water oplosbaar |
| Slijtvastheid | Uitstekend. |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Waterbestendigheid | Hoog |
| UV-weerstand | Uitstekend. |
| Materiaal | Hoog - dichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
|---|---|
| Waterbestendigheid | hoog |
| Kleur | Doorzichtig, wit, zwart of op maat |
| Kracht verliezen | 3-8 g/d |
| Materiaal | Hoog - dichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Materiaal | 100% polyester |
|---|---|
| Patroon | Geverfd |
| Garentype | Dty, gloeidraad |
| Gelijkmatigheid | 99% |
| Garen tellen | Enkel |
| Slijtvastheid | - Goed. |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Diameter | 80D |
| elasticiteit | 20% |
| Verlenging | hoog |
| Resistentie | Verscheuren en breken |
|---|---|
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 30 g/m2 |
| Kleur | Transparante |
| Flexibiliteit | hoog |
| Hoeveelheid | 1 stuk |
| Chemische weerstand | hoog |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Verlenging | hoog |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 30 g/m2 |
| Zachtheid | hoog |
| Materiaal | 100% PVA |
|---|---|
| Garen tellen | 2F |
| Garentype | gesponnen |
| Threadspecificatie | 20/2 40/2 60/2;20/2 40/2 50/2 60/2 80/2 |
| Kleur | Multi -kleuren |