| Diameter | 0.3mm0.8mm |
|---|---|
| Warmtegeleidbaarheid | 0.25 W/m·K |
| Slijtvastheid | Uitstekend. |
| Dichtheid | 1.38 G/cm3 |
| Verlenging bij breuk | ≥ 45% |
| Weerstand | Uitstekend. |
|---|---|
| Kleur | Natuurlijke |
| Warmtegeleidbaarheid | 0.25 W/m·K |
| Ontvlambaarheid | UL94 V-2 |
| Smeltpunt | 225-235°C |
| Diameter | 0.3mm0.8mm |
|---|---|
| Warmtegeleidbaarheid | 0.25 W/m·K |
| Slijtvastheid | Uitstekend. |
| Dichtheid | 1.38 G/cm3 |
| Verlenging bij breuk | ≥ 45% |
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
|---|---|
| Materiaal | Polybutyleentereftalaat |
| Smeltpunt | 225-235°C |
| Diameter | 0.08 mm |
| UV-resistentie | Uitstekend. |
| Verlenging bij Onderbreking | ≥ 20% |
|---|---|
| Kleur | Natuurlijke |
| Materiaal | Polybutyleentereftalaat |
| Treksterkte | ≥ 1,5 GPa |
| Weerstand | Uitstekend. |
| Treksterkte | ≥ 1,5 GPa |
|---|---|
| Dichtheid | 1.38 g/cm ³ |
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| UV-resistentie | Uitstekend. |
| Weerstand | Uitstekend. |
| Treksterkte | ≥ 1,5 GPa |
|---|---|
| Smeltpunt | 225-235°C |
| Weerstand | Uitstekend. |
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Diameter | 0.08 mm |
| Smeltpunt | 225-235°C |
|---|---|
| Ontvlambaarheid | UL94 V-2 |
| Slijtvastheid | Uitstekend. |
| Diameter | 0.08 mm |
| Kleur | Natuurlijke |
| Diameter | 0.08 mm |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Treksterkte | ≥ 1,5 GPa |
| Verlenging bij Onderbreking | ≥ 20% |
| Slijtvastheid | Uitstekend. |
| Treksterkte | ≥ 1,5 GPa |
|---|---|
| UV-weerstand | Uitstekend. |
| Slijtvastheid | Uitstekend. |
| Dichtheid | 1.38 g/cm ³ |
| Kleur | Natuurlijke |