| UV-resistentie | hoog |
|---|---|
| Kleur | Wit, zwart, rood, blauw, groen, geel, enz. |
| diameter | 0.1mm-3.0mm |
| Verlenging | hoog |
| Flexibiliteit | hoog |
| UV-resistentie | hoog |
|---|---|
| Kleur | Wit, Zwart, Rood, Blauw, Groen, Geel, Enz. |
| Diameter | 0.1mm3.0mm |
| Verlenging | hoog |
| Flexibiliteit | hoog |
| Diameter | 0.08 mm |
|---|---|
| Warmtegeleidbaarheid | 0.25 W/m·K |
| Slijtvastheid | Uitstekend. |
| Dichtheid | 1.38 G/cm3 |
| Verlenging bij Onderbreking | ≥ 20% |
| Diameter | 0.3mm0.8mm |
|---|---|
| Warmtegeleidbaarheid | 0.25 W/m·K |
| Slijtvastheid | Uitstekend. |
| Dichtheid | 1.38 G/cm3 |
| Verlenging bij breuk | ≥ 20% |
| Diameter | 0.3mm0.8mm |
|---|---|
| Warmtegeleidbaarheid | 0.25 W/m·K |
| Slijtvastheid | Uitstekend. |
| Dichtheid | 1.38 G/cm3 |
| Verlenging bij breuk | ≥ 20% |
| Diameter | 0,3 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Thermische geleidbaarheid | 0.25 W/m·K |
| Slijtvastheid | Uitstekend |
| Dikte | 1.38 G/cm3 |
| Verlenging bij pauze | ≥ 45% |
| Diameter | 0.3mm0.8mm |
|---|---|
| Warmtegeleidbaarheid | 0.25 W/m·K |
| Slijtvastheid | Uitstekend. |
| Dichtheid | 1.38 G/cm3 |
| Verlenging bij breuk | ≥ 45% |
| Diameter | 0,3 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Thermische geleidbaarheid | 0.25 W/m·K |
| Slijtvastheid | Uitstekend |
| Dikte | 1.38 G/cm3 |
| Verlenging bij pauze | ≥ 45% |
| Diameter | 0.3mm0.8mm |
|---|---|
| Warmtegeleidbaarheid | 0.25 W/m·K |
| Slijtvastheid | Uitstekend. |
| Dichtheid | 1.38 G/cm3 |
| Verlenging bij breuk | ≥ 45% |
| Diameter | 0.3mm0.8mm |
|---|---|
| Warmtegeleidbaarheid | 0.25 W/m·K |
| Slijtvastheid | Uitstekend. |
| Dichtheid | 1.38 G/cm3 |
| Verlenging bij breuk | ≥ 45% |