| Toepassing | Sleeve, touwen, borstels, industriële filters, breiwerk, weefwerk |
|---|---|
| UV-weerstand | Uitstekend. |
| Slijtvastheid | Uitstekend. |
| Chemische weerstand | - Goed. |
| Kleur | Transparant, Zwart |
| Materiaal | 100% PVA |
|---|---|
| Garentype | gesponnen |
| Garen tellen | 1F |
| Gewichtsbereik | 100G-1000G |
| Patroon | Rauw |
| Materiaal | PVA, 100% Pva |
|---|---|
| Garen tellen | 1F |
| Garentype | gesponnen |
| Threadspecificatie | 20/2 40/2 60/2;20/2 40/2 50/2 60/2 80/2 |
| Kleur | Multi -kleuren |
| Materiaal | 100% polyester |
|---|---|
| Vezeltype | Gloeidraad |
| Garentype | Monofilament |
| Patroon | Rauw |
| Stijl | Stevig |
| Materiaal | 100% PVA |
|---|---|
| Garen tellen | 2F |
| Garentype | gesponnen |
| Draadlengte | 4000 meter |
| Kleur | Natuurlijke kleur |
| UV-bestendigheid | Uitstekend |
|---|---|
| Ontkenning | 100D-1000D |
| Waterbestendigheid | Hoog |
| Chemische weerstand | Uitstekend |
| Diameter | 0,1 mm-5 mm |
| Verlenging | 10%-20% |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Ontkenners | 100D-1000D |
| Materiaal | Hoog - dichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Knoopsterkte | hoog |
| Materiaal | Hoog - dichtheidspolyethyleen (HDPE) |
|---|---|
| Diameter | 0.1 mm-5 mm |
| Slijtvastheid | Uitstekend. |
| Verlenging | 10%-20% |
| Zachtheid | Zacht |
| Waterbestendigheid | Uitstekend. |
|---|---|
| Verlenging | Laag |
| Materiaal | Polyethyleen |
| Type garen | Monofilamenten |
| Kleur | Transparante |
| Sterkte | Hoog |
|---|---|
| Slijtvastheid | Uitstekend. |
| Diameter | 0.11.0mm |
| Warmteweerstand | hoog |
| Chemische weerstand | - Goed. |