| Garens en delen daarvan | Verzoek |
|---|---|
| Garensterkte | hoog |
| Vocht van garens | hoog |
| Garendiameter | Verzoek |
| Aantal garens | Verzoek |
| Diameter | 0.1 mm |
|---|---|
| Gebruik | het filterscherm |
| Verpakking | Plastic Bobbin |
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Toepassing | extrudermachine |
| Type | Monofilamenten |
|---|---|
| Verlenging | 30% |
| Toepassing | extrudermachine |
| Kenmerken | Versterkte koolstofvezel |
| Droog warmtevermindering | ≤ 8% ((180 °C/8min) |
| Materiaal | synthetische |
|---|---|
| Garen Verlenging | hoog |
| Verkleining van garens | Laag |
| Garensterkte | hoog |
| Textuur van garens | Glanz |
| Toepassing | extrudermachine |
|---|---|
| Diameter | 0.1 mm |
| Dichtheid | 1.14 g/cm3 |
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Treksterkte | 500 MPa |
| UV-resistentie | - Goed. |
|---|---|
| HS-code | 5404110010 |
| Gebruik | het filterscherm |
| Flexibiliteit | hoog |
| Verlenging | 30% |
| Dichtheid | 1.14 g/cm3 |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| HS-code | 5404110010 |
| Type | Monofilamenten |
| Verpakking | Plastic Bobbin |
| Materiaal | 100% nylon of polyester |
|---|---|
| Garentype | Nylon 6 |
| Patroon | Rauw |
| Functie | Hoge vasthoudendheid |
| Twist | Niet Verdraaid |
| Materiaal | 100% nylon |
|---|---|
| Garentype | Gloeidraad |
| Stijl | Monofilament |
| Twist | 1300 tmp Gedraaid |
| Gelijkmatigheid | 99% |
| Diameter | 0.08mm, 0.10mm, 0.12mm |
|---|---|
| Ontkenner | 50D, 80D, 100D |
| Materiaal | 100% nylon of polyester |
| Garentype | Nylon 6 |
| Patroon | Rauw |