| Verpakking | Spoel |
|---|---|
| Sterkte | hoog |
| Hoeveelheid | 1 stuk |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Lange | 200 yards |
| Materiaal | 100% PVA |
|---|---|
| Garen tellen | 2F |
| Garentype | gesponnen |
| In water oplosbaar | Ja |
| lage krimp | Ja |
| Materiaal | 100% polyester |
|---|---|
| Garen tellen | 1F |
| Garentype | FDY, filament |
| Diameter | 0,08 mm, 0,10 mm, 0,11 mm, 0,12 mm, 0,15 mm, 0,18 mm, 0,20 mm, 0,25 mm |
| Gelijkmatigheid | Uitstekende Gelijkheid |
| Garen tellen | 1F |
|---|---|
| Garentype | FDY, filament |
| Materiaal | 100% polyester |
| Diameter | 0,08 mm 0,10 mm 0,11 mm 0,12 mm 0,15 mm 0,18 mm 0,20 mm 0,25 mm |
| Twist | Niet gedronken |
| Toepassingen | Netwerken, enz. |
|---|---|
| Kleur | als klanten |
| verlenging | 80% |
| Materiaal | HDPE |
| Smeltpunt | 120-140℃ |
| Materiaal | 100% polypropyleen |
|---|---|
| Garentype | Fdy |
| Patroon | Rauw |
| Stijl | lontgaren |
| Techniek | Open Beëindigen/OE |
| Materiaal | 100% PVA |
|---|---|
| Garentype | gesponnen |
| Techniek | Ring gesponnen |
| Garen tellen | 2F |
| Patroon | Rauw |
| Materiaal | 100% nylon |
|---|---|
| Garentype | Gloeidraad |
| Patroon | Rauw |
| Stijl | buitensporig garen |
| Twist | Geen |
| Materiaal | 100% polypropyleen (PP) |
|---|---|
| Garentype | Monofilament |
| Diameteropties | 0,16 mm, 0,20 mm, 0,22 mm |
| Patroon | Rauw wit |
| Kleur | aanpasbaar |
| Sollicitatie | Sleeve, touwen, borstels, industriële filters, breiwerk, weefwerk |
|---|---|
| UV-bestendigheid | Uitstekend |
| Slijtvastheid | Uitstekend |
| Chemische weerstand | Goed |
| kleur | Transparant, Zwart |