| Slijtvastheid | - Goed. |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Diameter | 80D |
| elasticiteit | 20% |
| verlenging | Hoog |
| Duurzaamheid | Langdurig |
|---|---|
| Lange | 200 yards |
| Voor | Machinaal en met de hand borduurwerk |
| Gebruik | Onzichtbare hechtingen |
| Gewicht | 40 wt |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 30 g/m2 |
|---|---|
| Garenzachtheid | Zacht |
| Garensterkte | hoog |
| Temperatuurbestendigheid van garens | hoog |
| Type garen | Monofilamenten |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 30 g/m2 |
|---|---|
| Garenzachtheid | Zacht |
| Garensterkte | hoog |
| Temperatuurbestendigheid van garens | hoog |
| Type garen | Monofilamenten |
| Gewichtspercentage | Verzoek |
|---|---|
| Garen Verlenging | hoog |
| Garensterkte | hoog |
| Type garen | Monofilamenten |
| Garendiameter | Verzoek |
| Type | Monofilamenten |
|---|---|
| Verlenging | 30% |
| Droog warmtevermindering | ≤ 8% ((180 °C/8min) |
| Flexibiliteit | hoog |
| Ontvlambaarheid | niet-ontvlambaar |
| Materiaal | synthetische |
|---|---|
| Garen Verlenging | hoog |
| Verkleining van garens | Laag |
| Garensterkte | hoog |
| Textuur van garens | Glanz |
| Specificatie | 50D |
|---|---|
| Toepassing | Visnetten, naalddraad, borstelborstel, enz. |
| Specificaties | 15D/1F |
| Patroon | Transparante |
| Gelijkheid | Glanz |
| Materiaal | Synthetisch |
|---|---|
| Garen Verlenging | Hoog |
| Verkleining van garens | laag |
| Strengte van garens | Hoog |
| Textuur van garens | Zacht |
| Aantal garens | Verzoek |
|---|---|
| Garen Verlenging | hoog |
| Type garen | Monofilamenten |
| Garendraai | Geen |
| Materiaal | synthetische |