| Treksterkte | ≥ 1,5 GPa |
|---|---|
| Dichtheid | 1.38 g/cm ³ |
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| UV-resistentie | Uitstekend. |
| Weerstand | Uitstekend. |
| Kwaliteitsgraad | Aa |
|---|---|
| Diameter | 0.08-0.5 mm |
| Stijl | filamenten |
| Verlenging | Laag |
| Gebruik | Breien, weven, naaien |
| Kenmerken | Hoog vasthoudingsvermogen, lage verlenging |
|---|---|
| Kwaliteit | AMERIKAANSE CLUB VAN AUTOMOBILISTENrang |
| UV-weerstand | Uitstekend. |
| Droog warmtevermindering | 8-16% ((200 °C/15min) |
| Pakket | Verpakking |
| Sterkte | hoog |
|---|---|
| Chemische weerstand | - Goed. |
| Verlenging | 10 tot 25% |
| Warmteweerstand | - Goed. |
| Droog warmtevermindering | 8-16% ((200 °C/15min) |
| HS-code | 5404110010 |
|---|---|
| Gelijkheid | Glanz |
| Gebruik | Breien, weven, naaien |
| Aflevering | Verzonden binnen 15 dagen na betaling |
| Verpakking | Karton, pallet, op maat |
| Toepassingen | Netwerken, enz. |
|---|---|
| Kleur | als klanten |
| verlenging | 80% |
| Materiaal | HDPE |
| Smeltpunt | 120-140℃ |
| Abrasie | Hoge Schuringsweerstand |
|---|---|
| Kleur | Verschillende kleuren |
| Lange | Verschillende lengtes |
| Materiaal | Polyester |
| rekbaar | Sterkte met grote trekspanning |
| Anti-statisch | goed antistatisch |
|---|---|
| Kleur | Verschillende kleuren |
| Tellen | Verschillende graven |
| Verfbaarheid | goede kleurbaarheid |
| elasticiteit | Hoge Elasticiteit |
| Kleur | Verschillende kleuren |
|---|---|
| Diameter | Verschillend |
| Materiaal | PET |
| Vochtopname | Verschillend |
| Type | Garens van polyestermonofilamenten |
| Kleur | Verschillende kleuren |
|---|---|
| Diameter | Verschillend |
| Materiaal | Polyester |
| Vochtopname | Verschillend |
| Type | Garens van polyestermonofilamenten |