| Resistentie | Verscheuren en breken |
|---|---|
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 30 g/m2 |
| Kleur | Transparante |
| Flexibiliteit | hoog |
| Hoeveelheid | 1 stuk |
| Diameter | 0.08 mm |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Treksterkte | ≥ 1,5 GPa |
| Verlenging bij Onderbreking | ≥ 20% |
| Slijtvastheid | Uitstekend. |
| Warmtegeleidbaarheid | 0.25 W/m·K |
|---|---|
| Ontvlambaarheid | UL94 V-2 |
| Diameter | 0.08 mm |
| Verlenging bij Onderbreking | ≥ 20% |
| Smeltpunt | 225-235°C |
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
|---|---|
| Materiaal | Polybutyleentereftalaat |
| Smeltpunt | 225-235°C |
| Diameter | 0.08 mm |
| UV-resistentie | Uitstekend. |
| Treksterkte | ≥ 1,5 GPa |
|---|---|
| UV-weerstand | Uitstekend. |
| Slijtvastheid | Uitstekend. |
| Dichtheid | 1.38 g/cm ³ |
| Kleur | Natuurlijke |
| Verpakking | Spoel |
|---|---|
| Kracht | hoog |
| Hoeveelheid | 1 stuk |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| lengte | 200 meter. |
| Hoeveelheid | 1 stuk |
|---|---|
| Dikte | Verzoek |
| Resistentie | Verscheuren en breken |
| Gewicht | 40 wt |
| Flexibiliteit | hoog |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 30 g/m2 |
|---|---|
| Garenzachtheid | Zacht |
| Garensterkte | hoog |
| Temperatuurbestendigheid van garens | hoog |
| Type garen | Monofilamenten |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 30 g/m2 |
|---|---|
| Garenzachtheid | Zacht |
| Garensterkte | hoog |
| Temperatuurbestendigheid van garens | hoog |
| Type garen | Monofilamenten |
| Treksterkte | ≥ 1,5 GPa |
|---|---|
| Smeltpunt | 225-235°C |
| Weerstand | Uitstekend. |
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Diameter | 0.08 mm |