| Type garen | van synthetische rubber |
|---|---|
| Kleur | Wit, zwart, op maat |
| Specificaties | 15D/1F |
| Gelijkheid | Glanz |
| Specificatie | 50D |
| Droog warmtevermindering | ≤ 8% ((180 °C/8min) |
|---|---|
| Patroon | Transparante |
| Gebruik | Breien, weven, naaien |
| HS-code | 5404110010 |
| Naam van het artikel | Acrylgarens |
| Specificaties | 15D/1F |
|---|---|
| Specificatie | 50D |
| Type | Monofilamenten |
| Naam van het artikel | Acrylgarens |
| Type garen | van synthetische rubber |
| Droog warmtevermindering | 8-16% ((200 °C/15min) |
|---|---|
| Gebruik | Weven en breien |
| Sterkte | hoog |
| Slijtvastheid | Uitstekend. |
| Chemische weerstand | - Goed. |
| Graad | AA-klasse |
|---|---|
| Toepassing | Vissennetten, filterstof, touwen, enz. |
| UV-resistentie | Uitstekend. |
| Droog warmtevermindering | 8-16% ((200 °C/15min) |
| Kenmerken | Hoog vasthoudingsvermogen, lage verlenging |
| UV-weerstand | Uitstekend. |
|---|---|
| Graad | Aa-Rang |
| Droog warmtevermindering | 8-16% ((200 °C/15min) |
| Toepassing | Vissennetten, filterstof, touwen, enz. |
| Sterkte | hoog |
| Warmteweerstand | - Goed. |
|---|---|
| Kenmerken | Hoog vasthoudingsvermogen, lage verlenging |
| Gebruik | Weven en breien |
| Sterkte | hoog |
| Slijtvastheid | Uitstekend. |
| Kenmerken | Hoog vasthoudingsvermogen, lage verlenging |
|---|---|
| Warmteweerstand | - Goed. |
| Pakket | Verpakking |
| Graad | Aa-Rang |
| Toepassing | Vissennetten, filterstof, touwen, enz. |
| Toepassing | Vissennetten, filterstof, touwen, enz. |
|---|---|
| Verlenging | 10 tot 25% |
| UV-resistentie | Uitstekend. |
| Sterkte | hoog |
| Kwaliteit | AMERIKAANSE CLUB VAN AUTOMOBILISTENrang |
| Droog warmtevermindering | 8-16% ((200 °C/15min) |
|---|---|
| Toepassing | Vissennetten, filterstof, touwen, enz. |
| Verlenging | 10 tot 25% |
| Slijtvastheid | Uitstekend. |
| Kleur | Transparante |