| Dikte | 00,92 g/cm3 |
|---|---|
| Diameter | 0.08mm-0.3mm |
| Verpakking | Plastic Bobbin |
| Chemische weerstand | Uitstekende Chemische Weerstand |
| Materiaal | Huisdier (polyethyleen terespertaal) |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 30 g/m2 |
|---|---|
| De Weerstand van de garenschuring | Hoog |
| Warmtebestandheid van garens | Hoog |
| Strengte van garens | Hoog |
| Type garen | Monofilamenten |
| Geheugen | OEM-producten |
|---|---|
| Gebruik | Naaiwerk, borduurwerk, weefwerk, automobielindustrie |
| Toepassing | Industriële textiel, schoenen, huishoudelijke textiel |
| Kleur | Op verzoek |
| Verpakking | 80 g tot en met 2500 g |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Kenmerken | Hoge sterkte |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 30 g/m2 |
| Verpakking | Y-kegel |
| Gebruik | Het breien het Weven |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 30 g/m2 |
|---|---|
| De Weerstand van de garenschuring | hoog |
| Warmtebestandheid van garens | hoog |
| Garensterkte | hoog |
| Type garen | Monofilamenten |
| UV-resistentie | hoog |
|---|---|
| Kleur | Wit, zwart, rood, blauw, groen, geel, enz. |
| diameter | 0.1mm-3.0mm |
| Verlenging | hoog |
| Flexibiliteit | hoog |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 30 g/m2 |
|---|---|
| Type | Monofilamentgaden |
| Kracht verliezen | hoog |
| Kleur | Verzoek |
| Verlenging | Hihg |
| Logo | OEM |
|---|---|
| Gebruik | Naaiwerk, borduurwerk, weefwerk, automobielindustrie |
| Sollicitatie | Industriële textiel, schoenen, huishoudelijke textiel |
| kleur | Als verzoek |
| Verpakking | 80 g tot en met 2500 g |
| Geheugen | OEM-producten |
|---|---|
| Gebruik | Naaiwerk, borduurwerk, weefwerk, automobielindustrie |
| Toepassing | Industriële textiel, schoenen, huishoudelijke textiel |
| Kleur | Op verzoek |
| Verpakking | 80 g tot en met 2500 g |
| Logo's | Oem |
|---|---|
| Gebruik | Naaiwerk, borduurwerk, weefwerk, automobielindustrie |
| Toepassing | Industriële textiel, schoenen, huishoudelijke textiel |
| Kleur | op verzoek |
| Verpakking | 80 g tot en met 2500 g |