| Sterkte | Sterkte met grote trekspanning |
|---|---|
| Ontkenners | 50D-300D |
| Materiaal | PET (polyethyleentereftalaat) |
| Verpakking | Plastic Bobbin |
| vervorming | Low Twist |
| Kenmerken | Grote luchtdoorlaatbaarheid |
|---|---|
| Dichtheid | 00,92 g/cm3 |
| Warmteweerstand | Hoge Hittebestendigheid |
| Ontkenners | 50D-300D |
| Knoopsterkte | Sterke knoopsterkte |
| Gebruik | Polyester Spriral drooggordel |
|---|---|
| vervorming | Low Twist |
| Diameter | 0.08mm-0.3mm |
| Kleur | Wit, zwart, of aangepast |
| Sterkte | Sterkte met grote trekspanning |
| Verlenging | Laag verlengde |
|---|---|
| Materiaal | PET (polyethyleentereftalaat) |
| Knoopsterkte | Sterke knoopsterkte |
| Warmteweerstand | Hoge Hittebestendigheid |
| Kenmerken | Grote luchtdoorlaatbaarheid |
| Materiaal | PET (polyethyleentereftalaat) |
|---|---|
| Ontkenners | 50D-300D |
| Verpakking | Plastic Bobbin |
| Diameter | 0.08mm-0.3mm |
| Kleur | Wit, zwart, of aangepast |
| Diameter | 0.3mm0.8mm |
|---|---|
| Warmtegeleidbaarheid | 0.25 W/m·K |
| Slijtvastheid | Uitstekend. |
| Dichtheid | 1.38 G/cm3 |
| Verlenging bij breuk | ≥ 20% |
| Diameter | 0.3mm0.8mm |
|---|---|
| Warmtegeleidbaarheid | 0.25 W/m·K |
| Slijtvastheid | Uitstekend. |
| Dichtheid | 1.38 G/cm3 |
| Verlenging bij breuk | ≥ 20% |
| Diameter | 0,3 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Thermische geleidbaarheid | 0.25 W/m·K |
| Slijtvastheid | Uitstekend |
| Dikte | 1.38 G/cm3 |
| Verlenging bij pauze | ≥ 45% |
| Diameter | 0.3mm0.8mm |
|---|---|
| Warmtegeleidbaarheid | 0.25 W/m·K |
| Slijtvastheid | Uitstekend. |
| Dichtheid | 1.38 G/cm3 |
| Verlenging bij breuk | ≥ 45% |
| Diameter | 0,3 mm-0,8 mm |
|---|---|
| Thermische geleidbaarheid | 0.25 W/m·K |
| Slijtvastheid | Uitstekend |
| Dikte | 1.38 G/cm3 |
| Verlenging bij pauze | ≥ 45% |