| Diameter | 0.3mm0.8mm |
|---|---|
| Warmtegeleidbaarheid | 0.25 W/m·K |
| Slijtvastheid | Uitstekend. |
| Dichtheid | 1.38 G/cm3 |
| Verlenging bij breuk | ≥ 45% |
| Diameter | 0.3mm0.8mm |
|---|---|
| Warmtegeleidbaarheid | 0.25 W/m·K |
| Slijtvastheid | Uitstekend. |
| Dichtheid | 1.38 G/cm3 |
| Verlenging bij breuk | ≥ 45% |
| Diameter | 0.3mm0.8mm |
|---|---|
| Warmtegeleidbaarheid | 0.25 W/m·K |
| Slijtvastheid | Uitstekend. |
| Dichtheid | 1.38 G/cm3 |
| Verlenging bij breuk | ≥ 45% |
| Diameter | 0.3mm0.8mm |
|---|---|
| Warmtegeleidbaarheid | 0.25 W/m·K |
| Slijtvastheid | Uitstekend. |
| Dichtheid | 1.38 G/cm3 |
| Verlenging bij breuk | ≥ 45% |
| Type garen | Mono |
|---|---|
| Verlenging | hoog |
| Kleuren | Verzoek |
| Dichtheid | 1.14 |
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Lange garens | Verzoek |
|---|---|
| Garen Kleur | Verzoek |
| Type garen | Monofilamenten |
| Garensterkte | hoog |
| Garens en delen daarvan | Verzoek |
| Gebruik | het filterscherm |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Droog warmtevermindering | ≤ 8% ((180 °C/8min) |
| Flexibiliteit | hoog |
| Toepassing | extrudermachine |
| Patroon | Transparante |
|---|---|
| Type garen | van synthetische rubber |
| Aflevering | Verzonden binnen 15 dagen na betaling |
| Verpakking | Karton, pallet, op maat |
| Dichtheid | 00,92 g/cm3 |
| Specificatie | 50D |
|---|---|
| Toepassing | Visnetten, naalddraad, borstelborstel, enz. |
| Specificaties | 15D/1F |
| Patroon | Transparante |
| Gelijkheid | Glanz |
| Specificatie | 50D |
|---|---|
| Toepassing | Visnetten, naalddraad, borstelborstel, enz. |
| Specificaties | 15D/1F |
| Patroon | Transparante |
| Gelijkheid | Glanz |