| Logo's | Oem |
|---|---|
| Gebruik | Naaiwerk, borduurwerk, weefwerk, automobielindustrie |
| Toepassing | Industriële textiel, schoenen, huishoudelijke textiel |
| Kleur | op verzoek |
| Verpakking | 80 g tot en met 2500 g |
| Geheugen | OEM-producten |
|---|---|
| Gebruik | Naaiwerk, borduurwerk, weefwerk, automobielindustrie |
| Toepassing | Industriële textiel, schoenen, huishoudelijke textiel |
| Kleur | Op verzoek |
| Verpakking | 80 g tot en met 2500 g |
| Slijtvastheid | - Goed. |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Diameter | 80D |
| elasticiteit | 20% |
| Verlenging | hoog |
| Slijtvastheid | - Goed. |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Diameter | 80D |
| elasticiteit | 20% |
| verlenging | Hoog |
| Materiaal | Synthetisch |
|---|---|
| Garen Verlenging | Hoog |
| Verkleining van garens | laag |
| Strengte van garens | Hoog |
| Textuur van garens | Zacht |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 30 g/m2 |
|---|---|
| Garenzachtheid | Zacht |
| Garensterkte | hoog |
| Temperatuurbestendigheid van garens | hoog |
| Type garen | Monofilamenten |
| Gebruik | Onzichtbare hechtingen |
|---|---|
| Sterkte | hoog |
| Lange | 200 yards |
| Dikte | Verzoek |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Chemische weerstand | Hoog |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Verlenging | hoog |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 30 g/m2 |
| Zachtheid | hoog |
| Slijtvastheid | - Goed. |
|---|---|
| Toepassing | Naaiwerk, borduurwerk, visserij, enz. |
| Chemische weerstand | - Goed. |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 30 g/m2 |
| Materiaal | synthetische |
|---|---|
| Garen Verlenging | hoog |
| Verkleining van garens | Laag |
| Garensterkte | hoog |
| Textuur van garens | Glanz |