| Materiaal | Garens van polyethyleen |
|---|---|
| Toepassing van garens | Socks, Wrap, Shoes upper, enz. |
| Certificering van garens | ISO9001, SGS, Enz. |
| Kleur van het garen | Wit, zwart, rood, blauw, groen, enz. |
| Kenmerk van het garen | Hoge sterkte |
| kleur | Diverse kleuren |
|---|---|
| Diameter | Variëren |
| Materiaal | HUISDIER |
| Vochtabsorptie | Variëren |
| Type | Garens van polyestermonofilamenten |
| Materiaal | Garens van polyethyleen |
|---|---|
| Toepassing van garens | Socks, Wrap, Shoes upper, enz. |
| Certificering van garens | ISO9001, SGS, Enz. |
| Kleur van het garen | Wit, zwart, rood, blauw, groen, enz. |
| Kenmerk van het garen | Hoge sterkte |
| Materiaal | Garens van polyethyleen |
|---|---|
| Toepassing van garens | Socks, Wrap, Shoes upper, enz. |
| Certificering van garens | ISO9001, SGS, Enz. |
| Kleur van het garen | Wit, zwart, rood, blauw, groen, enz. |
| Kenmerk van het garen | Hoge sterkte |
| Materiaal | Garens van polyethyleen |
|---|---|
| Toepassing van garens | Socks, Wrap, Shoes upper, enz. |
| Certificering van garens | ISO9001, SGS, Enz. |
| Kleur van het garen | Wit, zwart, rood, blauw, groen, enz. |
| Kenmerk van het garen | Hoge sterkte |
| Materiaal | Garens van polyethyleen |
|---|---|
| Toepassing van garens | Socks, Wrap, Shoes upper, enz. |
| Certificering van garens | ISO9001, SGS, Enz. |
| Kleur van het garen | Wit, zwart, rood, blauw, groen, enz. |
| Kenmerk van het garen | Hoge sterkte |
| Slijtvastheid | Uitstekend. |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Waterbestendigheid | Hoog |
| UV-weerstand | Uitstekend. |
| Materiaal | Hoog - dichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
|---|---|
| Waterbestendigheid | hoog |
| Kleur | Doorzichtig, wit, zwart of op maat |
| Kracht verliezen | 3-8 g/d |
| Materiaal | Hoog - dichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Dikte | 00,92 g/cm3 |
|---|---|
| Diameter | 0.08mm-0.3mm |
| Verpakking | Plastic Bobbin |
| Chemische weerstand | Uitstekende Chemische Weerstand |
| Materiaal | Huisdier (polyethyleen terespertaal) |
| Logo | OEM |
|---|---|
| Gebruik | Naaiwerk, borduurwerk, weefwerk, automobielindustrie |
| Sollicitatie | Industriële textiel, schoenen, huishoudelijke textiel |
| kleur | Als verzoek |
| Verpakking | 80 g tot en met 2500 g |