| Aantal garens | Verzoek |
|---|---|
| Garen Verlenging | hoog |
| Type garen | Monofilamenten |
| Garendraai | Geen |
| Materiaal | synthetische |
| Type | Monofilamenten |
|---|---|
| Verlenging | 30% |
| Toepassing | extrudermachine |
| Kenmerken | Versterkte koolstofvezel |
| Droog warmtevermindering | ≤ 8% ((180 °C/8min) |
| HS-code | 5404110010 |
|---|---|
| Type garen | van synthetische rubber |
| Gebruik | Breien, weven, naaien |
| Verpakking | Karton, pallet, op maat |
| Dichtheid | 00,92 g/cm3 |
| Weerstand | Uitstekend. |
|---|---|
| Kleur | Natuurlijke |
| Warmtegeleidbaarheid | 0.25 W/m·K |
| Ontvlambaarheid | UL94 V-2 |
| Smeltpunt | 225-235°C |
| Verlenging bij Onderbreking | ≥ 20% |
|---|---|
| Kleur | Natuurlijke |
| Materiaal | Polybutyleentereftalaat |
| Treksterkte | ≥ 1,5 GPa |
| Weerstand | Uitstekend. |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 30 g/m2 |
|---|---|
| Garenzachtheid | Zacht |
| Garensterkte | hoog |
| Temperatuurbestendigheid van garens | hoog |
| Type garen | Monofilamenten |
| Chemische weerstand | hoog |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Verlenging | hoog |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 30 g/m2 |
| Zachtheid | hoog |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 30 g/m2 |
|---|---|
| Garenzachtheid | Zacht |
| Garensterkte | hoog |
| Temperatuurbestendigheid van garens | hoog |
| Type garen | Monofilamenten |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 30 g/m2 |
|---|---|
| Garenzachtheid | Zacht |
| Garensterkte | hoog |
| Temperatuurbestendigheid van garens | hoog |
| Type garen | Monofilamenten |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 30 g/m2 |
|---|---|
| Garenzachtheid | Zacht |
| Garensterkte | hoog |
| Temperatuurbestendigheid van garens | hoog |
| Type garen | Monofilamenten |