| Verpakking | Spoelen, bobbins, spoelen |
|---|---|
| Slijtvastheid | Uitstekend. |
| Materiaal | Polyethyleen |
| Warmteweerstand | hoog |
| Kleur | Transparante |
| UV-weerstand | Uitstekend. |
|---|---|
| Ontkenners | 100D-1000D |
| Waterbestendigheid | Hoog |
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Diameter | 320D |
| Diameter | 0.1 mm |
|---|---|
| Gebruik | het filterscherm |
| Verpakking | Plastic Bobbin |
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Toepassing | extrudermachine |
| UV-resistentie | - Goed. |
|---|---|
| HS-code | 5404110010 |
| Gebruik | het filterscherm |
| Flexibiliteit | hoog |
| Verlenging | 30% |
| Specificatie | 50D |
|---|---|
| Toepassing | Visnetten, naalddraad, borstelborstel, enz. |
| Specificaties | 15D/1F |
| Patroon | Transparante |
| Gelijkheid | Glanz |
| UV-resistentie | hoog |
|---|---|
| Kleur | Wit, Zwart, Rood, Blauw, Groen, Geel, Enz. |
| Diameter | 0.1mm3.0mm |
| Verlenging | hoog |
| Flexibiliteit | hoog |
| Voor | Machinaal en met de hand borduurwerk |
|---|---|
| Hoeveelheid | 1 stuk |
| Resistentie | Verscheuren en breken |
| Gewicht | 40 wt |
| Lange | 200 yards |
| Toepassing | extrudermachine |
|---|---|
| Diameter | 0.1 mm |
| Dichtheid | 1.14 g/cm3 |
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Treksterkte | 500 MPa |
| Dichtheid | 1.14 g/cm3 |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| HS-code | 5404110010 |
| Type | Monofilamenten |
| Verpakking | Plastic Bobbin |
| Voor | Machinaal en met de hand borduurwerk |
|---|---|
| Dikte | Verzoek |
| Verpakking | Spoel |
| Lange | 200 yards |
| Gewicht | 40 wt |