| Type | Monofilamenten |
|---|---|
| Verlenging | 30% |
| Droog warmtevermindering | ≤ 8% ((180 °C/8min) |
| Flexibiliteit | hoog |
| Ontvlambaarheid | niet-ontvlambaar |
| Toepassing | extrudermachine |
|---|---|
| Ontvlambaarheid | niet-ontvlambaar |
| Diameter | 0.1 mm |
| Kenmerken | Versterkte koolstofvezel |
| Droog warmtevermindering | ≤ 8% ((180 °C/8min) |
| Geheugen | OEM-producten |
|---|---|
| Gebruik | Naaiwerk, borduurwerk, weefwerk, automobielindustrie |
| Toepassing | Industriële textiel, schoenen, huishoudelijke textiel |
| Kleur | Op verzoek |
| Verpakking | 80 g tot en met 2500 g |
| Sterkte | hoog |
|---|---|
| Dikte | Verzoek |
| Toepassing | Kledingversiering |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 30 g/m2 |
| Lange | 200 yards |
| Materiaal | synthetische |
|---|---|
| Garen Verlenging | hoog |
| Verkleining van garens | Laag |
| Garensterkte | hoog |
| Textuur van garens | Glanz |
| Kleur | Verschillende kleuren |
|---|---|
| Diameter | Verschillend |
| Materiaal | Polyester |
| Vochtopname | Verschillend |
| Type | Garens van polyestermonofilamenten |
| Kleur | Verschillende kleuren |
|---|---|
| Diameter | Verschillend |
| Materiaal | Polyester |
| Vochtopname | Verschillend |
| Type | Garens van polyestermonofilamenten |
| Kleur | Verschillende kleuren |
|---|---|
| Diameter | Verschillend |
| Materiaal | Polyester |
| Vochtopname | Verschillend |
| Type | Garens van polyestermonofilamenten |
| Kleur | Verschillende kleuren |
|---|---|
| Diameter | Verschillend |
| Materiaal | Polyester |
| Vochtopname | Verschillend |
| Type | Garens van polyestermonofilamenten |
| Kleur | Verschillende kleuren |
|---|---|
| Diameter | Verschillend |
| Materiaal | Polyester |
| Vochtopname | Verschillend |
| Type | Garens van polyestermonofilamenten |