| Kleur | Verschillende kleuren |
|---|---|
| Diameter | Verschillend |
| Materiaal | Polyester |
| Vochtopname | - Ja, dat klopt. |
| Type | Garens van polyestermonofilamenten |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Garens van polyethyleen |
| Smeltepunt | 210℃ |
| UV-resistentie | Uitstekend. |
| Gewichtspercentage | 15D-2000D |
| Kleur | Wit, zwart, rood, groen, blauw, geel, enz. |
|---|---|
| Dichtheid | 10,14-1,18 g/cm3 |
| Diameter | 0.08mm-1.5mm |
| Materiaal | Garens van polyethyleen |
| Olieweerstand | Uitstekend. |
| Sterkte | hoog |
|---|---|
| Chemische weerstand | - Goed. |
| Droog warmtevermindering | 8-16% ((200 °C/15min) |
| Slijtvastheid | Uitstekend. |
| Graad | Aa-Rang |
| Diameter | 0.08 mm |
|---|---|
| Warmtegeleidbaarheid | 0.25 W/m·K |
| Slijtvastheid | Uitstekend. |
| Dichtheid | 1.38 G/cm3 |
| Verlenging bij Onderbreking | ≥ 20% |
| Knoopsterkte | Sterke knoopsterkte |
|---|---|
| Gebruik | Polyester Spriral drooggordel |
| Toepassing | Borduurwerk, weefwerk, naaiwerk, borduurwerk, enz. |
| vervorming | Low Twist |
| Kleur | Wit, zwart, of aangepast |
| Materiaal | PET (polyethyleentereftalaat) |
|---|---|
| Diameter | 0.08mm-0.3mm |
| Kenmerken | Grote luchtdoorlaatbaarheid |
| vervorming | Low Twist |
| Warmteweerstand | Hoge Hittebestendigheid |
| Dichtheid | 00,92 g/cm3 |
|---|---|
| Gebruik | Polyester Spriral drooggordel |
| Toepassing | Borduurwerk, weefwerk, naaiwerk, borduurwerk, enz. |
| Warmteweerstand | Hoge Hittebestendigheid |
| Kenmerken | Grote luchtdoorlaatbaarheid |
| Ontkenners | 100D-1000D |
|---|---|
| Waterbestendigheid | hoog |
| Temperatuurbestendigheid | -40 °C-80 °C |
| Slijtvastheid | Uitstekend. |
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Waterbestendigheid | Hoog |
|---|---|
| Toepassing | Vissernetten, landbouwnetten, industriële netten, touwen, enz. |
| Temperatuurbestendigheid | -40 °C-80 °C |
| Verlenging | 10%-20% |
| Chemische weerstand | Uitstekend. |