| Type garen | DTY, filament |
|---|---|
| Type | Monofilamenten |
| Gebruik | Breien, weven, naaien |
| Verlenging | Laag |
| Pakket | Papier- of kunststofflessen |
| Type | Monofilamenten |
|---|---|
| Betaling | Western Union, TT, L/C |
| Oorsprong | China |
| Kwaliteit | AMERIKAANSE CLUB VAN AUTOMOBILISTENrang |
| Pakket | Papier- of kunststofflessen |
| Verlenging | 10%-20% |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Ontkenners | 100D-1000D |
| Materiaal | Hoog - dichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Knoopsterkte | hoog |
| Stijl | Gloeidraad |
|---|---|
| Gebruik | Breien, weven, naaien |
| Glans | Halve saai, Tribal Bright. |
| Verlenging | Laag |
| Verminder | Laag |
| Kwaliteit | AMERIKAANSE CLUB VAN AUTOMOBILISTENrang |
|---|---|
| Betaling | Western Union, TT, L/C |
| Stijl | Gloeidraad |
| Type | Monofilamenten |
| Oorsprong | China |
| Materiaal | Hoog - dichtheidspolyethyleen (HDPE) |
|---|---|
| Diameter | 0.1 mm-5 mm |
| Slijtvastheid | Uitstekend. |
| Verlenging | 10%-20% |
| Zachtheid | Zacht |
| Verminder | Laag |
|---|---|
| Spoel | Papier- of kunststofbuis |
| Diameter | 0.08-0.5 mm |
| Type | Monofilamenten |
| Kwaliteit | AMERIKAANSE CLUB VAN AUTOMOBILISTENrang |
| Sterkte | Hoog |
|---|---|
| Slijtvastheid | Uitstekend. |
| Diameter | 0.11.0mm |
| Warmteweerstand | hoog |
| Chemische weerstand | - Goed. |
| Knoopsterkte | hoog |
|---|---|
| Verlenging | 10%-20% |
| Temperatuurbestendigheid | -40 °C-80 °C |
| Ontkenners | 100D-1000D |
| Zachtheid | Zacht |
| Verminder | Laag |
|---|---|
| Betaling | Western Union, TT, L/C |
| Gebruik | Breien, weven, naaien |
| Glans | Halve saai, Tribal Bright. |
| Stijl | Gloeidraad |