| Waterbestendigheid | Uitstekend. |
|---|---|
| Verlenging | Laag |
| Materiaal | Polyethyleen |
| Type garen | Monofilamenten |
| Kleur | Transparante |
| Gewichtspercentage | Verzoek |
|---|---|
| Garen Verlenging | hoog |
| Garensterkte | hoog |
| Type garen | Monofilamenten |
| Garendiameter | Verzoek |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Kwaliteitsgraad | Aa |
| Diameter | 0.08-0.5 mm |
| Gebruik | Breien, weven, naaien |
| Materiaal | Polyester |
| Ontkenners | 100-1000 |
|---|---|
| Chemische weerstand | - Goed. |
| Type garen | Monofilamenten |
| Verlenging | Laag |
| UV-resistentie | Uitstekend. |
| Kenmerken | Grote luchtdoorlaatbaarheid |
|---|---|
| Toepassing | Borduurwerk, weefwerk, naaiwerk, borduurwerk, enz. |
| Dichtheid | 00,92 g/cm3 |
| Verlenging | Laag verlengde |
| Chemische weerstand | Uitstekende Chemische Weerstand |
| Toepassing | Borduurwerk, weefwerk, naaiwerk, borduurwerk, enz. |
|---|---|
| Kleur | Wit, zwart, of aangepast |
| Sterkte | Sterkte met grote trekspanning |
| Ontkenners | 50D-300D |
| Verpakking | Plastic Bobbin |
| vervorming | Low Twist |
|---|---|
| Verpakking | Plastic Bobbin |
| Verlenging | Laag verlengde |
| Dichtheid | 00,92 g/cm3 |
| Warmteweerstand | Hoge Hittebestendigheid |
| Warmteweerstand | Hoge Hittebestendigheid |
|---|---|
| Verpakking | Plastic Bobbin |
| Kleur | Wit, zwart, of aangepast |
| vervorming | Low Twist |
| Kenmerken | Grote luchtdoorlaatbaarheid |
| Gebruik | Polyester Spriral drooggordel |
|---|---|
| Sterkte | Sterkte met grote trekspanning |
| vervorming | Low Twist |
| Ontkenners | 50D-300D |
| Verlenging | Laag verlengde |
| UV-bestendigheid | Uitstekend |
|---|---|
| Ontkenning | 100D-1000D |
| Waterbestendigheid | Hoog |
| Chemische weerstand | Uitstekend |
| Diameter | 0,1 mm-5 mm |