| Sterkte | hoog |
|---|---|
| Verlenging | Laag |
| Toepassing | Vissennetten, touwen, borstels, industriële filters |
| Warmteweerstand | hoog |
| Ontkenners | 100 tot 1000 |
| Ontkenners | 100D-1000D |
|---|---|
| Verlenging | 10%-20% |
| UV-weerstand | Uitstekend. |
| Temperatuurbestendigheid | -40 °C-80 °C |
| Zachtheid | Zacht |
| Spoel | Papier- of kunststofbuis |
|---|---|
| Glans | Halve saai, Tribal Bright. |
| Gebruik | Breien, weven, naaien |
| Type | Monofilamenten |
| Stijl | Gloeidraad |
| Waterbestendigheid | Uitstekend. |
|---|---|
| Ontkenners | 100-1000 |
| Type garen | Monofilamenten |
| Warmteweerstand | hoog |
| Slijtvastheid | Uitstekend. |
| Waterbestendigheid | Uitstekend. |
|---|---|
| Slijtvastheid | Uitstekend. |
| Sterkte | hoog |
| Diameter | 0.11.0mm |
| Kleur | Transparante |
| Toepassing | Vissernetten, landbouwnetten, industriële netten, touwen, enz. |
|---|---|
| Ontkenners | 100D-1000D |
| Zachtheid | Zacht |
| Waterbestendigheid | hoog |
| Knoopsterkte | hoog |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| Verminder | Laag |
| Type garen | DTY, filament |
| Stijl | Gloeidraad |
| Spoel | Papier- of kunststofbuis |
| Chemische weerstand | - Goed. |
|---|---|
| UV-resistentie | Uitstekend. |
| Type garen | Monofilamenten |
| Materiaal | Polyethyleen |
| Verpakking | Spoelen, bobbins, spoelen |
| Warmteweerstand | hoog |
|---|---|
| Type garen | Monofilamenten |
| Chemische weerstand | - Goed. |
| Diameter | 0.11.0mm |
| Kleur | Transparante |
| Ontkenners | 50D-300D |
|---|---|
| Diameter | 0.08mm-0.3mm |
| Chemische weerstand | Uitstekende Chemische Weerstand |
| Kleur | Wit, zwart, of aangepast |
| Dichtheid | 00,92 g/cm3 |